Agencja Hostess Szczecin - Essential Models

Oferujemy także wynajem animatorów, konferansjerów, tancerzy i innych specjalistów, dzięki czemu możemy sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Naszym głównym celem jest stworzenie pozytywnego wizerunku Państwa marki i zapewnienie niezapomnianych wrażeń uczestnikom wydarzenia.

Agencja Hostess i Modelek w Szczecinie

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej i niezawodnej agencji hostess, zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w organizacji wyjątkowego wydarzenia.
Agencja hostess essential

Host czy hostessa Szczecin – kogo wybrać?

Nie od dziś wiadomo, że pierwsze wrażenie jest ważne. O tym jak postrzegana jest nasza firma często decydują detale. Bywa, że pierwszy kontakt klienta z marką ma miejsce podczas wydarzenia, na którym obecni są przedstawiciele firmy. To od ich komunikatywności i profesjonalizmu zależy jak postrzegana będzie całe przedsiębiorstwo. Kluczową rolę odgrywają tu również osoby pracujące w roli hostów czy hostess Szczecin. Choć może się wydawać, że ich ranga jest mniejsza, to w praktyce są ważnym elementem spójnego przekazu marketingowego.

Hostessy na Targi i Akcje Promocyjne

Nie tylko hostessa Szczecin

Przyzwyczailiśmy się, że w przeważającej liczbie przypadków, rola osób promujących markę podczas targów czy konferencji wcielają się przedstawicielki płci pięknej. Hostessy Szczecin są stałym elementem większości dużych wydarzeń z niemal dowolnej branży. Tymczasem nic nie stoi na przeszkodzie, aby w takiej roli obsadzać również panów. Jak się okazuje, dzieje się tak coraz częściej. Modele w tym zawodzie nie stanowią może bezpośredniej konkurencji względem hostess, ale są raczej uzupełnieniem i alternatywą.

Bywa, że marki tak budują swój przekaz marketingowy na różnych płaszczyznach, że wizerunek męskiego modela, obecnego na firmowym wydarzeniu pasuje tu „jak ulał”. W teorii mężczyzna jako host może pracować podczas tych samych eventów, na których zatrudnia się modelki. W praktyce decyzja o angażu panów jest solidnie uargumentowana. Są bowiem branże, w których zwyczajowo przyjmuje się, że to właśnie mężczyźni odbierani są jako bardziej wiarygodni brokerzy informacji. Przykładem mogą być tu dość wąskie i specjalistyczne branże z dziedziny przemysłu, obróbki materiałów czy zaawansowanych technologii.

Agencja hostess Szczecin angażująca panów do obsługi tego typu wydarzeń chce spełnić podświadome oczekiwania samych klientów. W tej grupie docelowej mężczyzna promujący markę ma większą wartość marketingową i jest bardziej wiarygodny. Zwłaszcza jeśli posiada odpowiednią wiedzę i potrafi w interesujący sposób przekazać najważniejsze informacje potencjalnemu klientowi. Mężczyzn w tej roli nazywa się również promotorami, gdyż skupieni są oni na udzielaniu merytorycznych danych o konkretnym produkcie czy usłudze. Przykładem jest tu doradca w sklepie z elektroniką – tak zwany ambasador marki czy kategorii. Jego wiedza jest większa od tej, jaką posiada host, co pozwala na udzielenie odpowiedzi na większość typowych pytań zadawanych przez potencjalnych klientów, realnie zainteresowanych zakupem.

Agencja Hostess i Hostów Essential Warszawa

Nie tylko o wiarygodność chodzi – wynajem hostess Szczecin

Choć do niedawna jeszcze mężczyzna model był czymś rzadkim i w pewnym sensie „dziwnym” – tak w dzisiejszych czasach ten trend się zmienia. Coraz częściej widujemy Panów pracujących przy promocji różnego rodzaju produktów – często również takich, które są przeznaczone głównie dla kobiet: kosmetykach do twarzy czy ubraniach damskich. Dlaczego tak się dzieje? Wynika to rosnących potrzeb kobiet lub ich coraz większej odwagi w mówieniu czego chcą. Nie tylko mężczyznom jest ciekawiej i przyjemniej robić zakupy w otoczeniu pięknych hostess Szczecin. Kobiety również lubią otaczać się zadbanymi i przystojnymi panami i to także przekłada się na ich decyzje zakupowe. Hości są wyszkoleni, więc potrafią doradzać, posiadają również niezbędne informacje dotyczące promowanego produktu. W dodatku są to najczęściej dobrze zbudowani i przyjemni dla oka modele, co z pewnością przekłada się na wzrost samopoczucia kobiet – klientek.

Hostessa Szczecin agencja – kto może zostać modelem i modelką?

Niezależnie od płci, agencja fotomodelek i fotomodeli zwraca uwagę na szereg cech, jakie powinien posiadać host czy hostessa. Dotyczą one nie tylko wyglądu, ale przede wszystkim charakteru, czy mówiąc inaczej – sposobu bycia.

Oferujemy współpracę w takich miastach jak:

hostessa-na-targach-samochodowych

Jak wyglądają modele i modelki?

Jeśli chodzi o atrybuty zewnętrzne, to osoby pracujące dla agencji powinni mieścić się w wyznaczonych widełkach dotyczących wzrostu oraz sylwetki. Najczęściej chodzi o szczupłą budowę ciała i wzrost minimum 170 cm w przypadku kobiet oraz 180 cm w przypadku mężczyzn.

Są to jednak wytyczne, które obowiązywały od wielu lat, a teraz bywają zmieniane. Promowana jest kultura akceptacji swojego ciała, nawet jeśli ono nie jest idealne. W sklepach i na pokazach pojawiają się modele i modelki odbiegający od dawniej uznawanych kryteriów. Spotkamy modelki plus size, kobiety z bielactwem, wadami skóry, defektami genetycznymi. Takie działania mają dyskwalifikować przybierający na sile body shaming, który jest bardzo szkodliwym trendem, mającym negatywny wpływ zwłaszcza na młodych ludzi. Chodzi o pokazywanie tego, jak wygląda realne ciało, bez edycji w programach fotograficznych i bez faworyzowania wychudzonych modelek. Nastolatkowie i nastolatki często porównują się w procesie dojrzewania do ikon z reklam i wybiegów, wprowadzając się w depresję i inne choroby psychiczne. Wielkie koncerny i agencje hostess Szczecin podejmują coraz częściej działania, mające zmienić ten trend i przyzwyczaić ludzi do realnie wyglądających ciał w reklamach. Daje to szansę coraz większej grupie potencjalnych modeli i modelek na współpracę z agencjami hostess i hostów.

Jacy powinni być modele i modelki?

Otwartość, pozytywne nastawienie, umiejętność pracy pod presją stresu i czasu, a także komunikatywność to najważniejsze cechy jakich poszukują u swoich kandydatów agencje fotomodelingowe. Hości i hostessy muszą po prostu lubić ludzi, umieć z nimi rozmawiać – także w języku obcym. Na targach czy konferencjach dzieje się naprawdę dużo i osoba odpowiedzialna za promocyjne działania firmy musi umieć odpowiadać na dynamiczne sytuacje w sposób zgodny z celami przedsiębiorstwa. Często praca modeli i modelek jest bagatelizowana i sprowadzana do tego, że osoby takie mają się wyłącznie ładnie prezentować – co przecież nie wydaje się specjalnie trudne. Nie jest to jednak prawda. Będąc hostem czy hostessą często spotkamy się z różnymi, nieprzewidywalnymi sytuacjami, w których trzeba będzie się odnaleźć niezależnie od poziomu stresu. To dlatego modelami i modelkami nie zostają wyłącznie osoby dobrze wyglądające. Umiejętności interperesonalne są równie ważne (jeśli nie ważniejsze).

5/5

Zaufali nam