Agencja Hostess Kielce - Essential Models

Nasze hostessy i hości to osoby o wysokiej kulturze osobistej, inteligencji i elastyczności, gotowe na pracę zarówno w kraju, jak i za granicą. Posiadamy także modeli i modelki o egzotycznym wyglądzie, którzy doskonale sprawdzają się w promocji produktów i usług o charakterze międzynarodowym.

Agencja Hostess i Modelek w Kielcach

Podejmujemy indywidualne zadania zgodnie z życzeniem klienta, a także oferujemy wynajem animatorów, konferansjerów, tancerzy i innych specjalistów. Skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w organizacji niezapomnianego wydarzenia.
Agencja hostess essential

Czy promocja z udziałem hostess to rozwiązanie dla każdej firmy?

Hostessy promujące duże światowe marki na największych imprezach nie budzą niczyjego zdziwienia. Jako klienci przyzwyczailiśmy się już do takiej oprawy i działań marketingowych prowadzonych nierzadko z imponującym rozmachem. Skoro globalne marki dostrzegają potencjał płynący z tego typu marketingu, to czy mniejsze firmy również mogą pójść tą drogą?

Kielce hostessa na targi

Potencjał osób promujących produkt lub markę podczas wydarzeń masowych jest nie do przecenienia. To nie tylko subiektywne odczucie, ale zależność opisana w fachowej literaturze. Koncerny i współpracujące z nimi agencje modelek wspólnie obmyślają plan działania i strategię wizerunkową dla poszczególnych typów eventów. Zainwestowane środki zwracają się z nawiązką. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby również i w mniejszej skali wykorzystać potencjał drzemiący w ludzkiej rekomendacji.

Hostessy na Targi i Akcje Promocyjne

Jakie korzyści daje wynajem hostess Kielce?

Pierwsza i najpowszechniej omawiana zaleta to zwiększenie rozpoznawalności firmy. Hostessy, zwłaszcza ubrane w firmowe stroje mogą być traktowane jako forma reklamy brandu. Kolejną z zalet jest wysoka skuteczność takiego przekazu marketingowego. Doświadczone osoby, pracujące w charakterze hostess Kielce są w stanie bardzo efektywnie przekazywać informacje o reklamowanej usłudze bądź produkcie i aktywnie pozyskiwać potencjalnych klientów. Nie bez znaczenia jest tutaj naturalność tego procesu, bo choć klient wie, że zadaniem hostessy jest dobrze mówić o danej marce, to informacje przekazane w ten sposób, w bezpośredniej rozmowie, podświadomie uznajemy za bardziej wiarygodne od suchego komunikatu w folderze reklamowym czy nawet profesjonalnie zrobionym spocie. Jeśli rolą wynajętych hostów i hostess jest dystrybucja określonych materiałów reklamowych, to ich aktywność wprost przekłada się na liczbę osób, do których dociera pożądana treść.

Efektowna hostessa na targach przyciąga wzrok i zwraca uwagę gości, a przecież o nic bardziej nie chodzi reklamodawcy niż o poświęcenie naszego cennego czasu na zapoznanie się z materiałem promocyjnym. Kiedy wyrazimy zainteresowanie osobą obecną na danym stoisku – jej zadaniem będzie nawiązanie krótkiej rozmowy i szybkie zaproponowanie udzielenia bardziej szczegółowych informacji – osobiście lub po przekierowaniu do handlowca firmy.

Agencja Hostess i Hostów Essential Warszawa

Jak pracują profesjonalne hostessy Kielce?

Wykorzystywanie ludzkich emocji do osiągnięcia efektu marketingowego to kluczowa umiejętność doświadczonej hostessy. Podstawowym narzędziem jest tutaj budowa relacji z przyszłym klientem. Wystarczy krótka rozmowa, odpowiednia mowa ciała, aby wywrzeć pożądany efekt. Aby robić to skutecznie, potrzeba osobistych predyspozycji, bo hostessa nie przechodzi specjalistycznych i długotrwałych szkoleń przed rozpoczęciem pracy. Większość osób pracujących w takim charakterze doświadczenie zdobywa już na „placu boju”, samodzielnie ucząc się najlepszej techniki rozmów z klientem. Nie ma jednego wzoru ani schematu postępowania, który zapewni sukces w każdej sytuacji. Profesjonalne agencje hostess Kielce zapewniają oczywiście podstawowe wsparcie i przeszkolenie niezbędne do rozpoczęcia pracy, ale kluczowy w tej branży jest samodzielny rozwój osobisty i ciągła chęć zdobywania nowych umiejętności.

hostessa-na-targach-samochodowych

Hostessa jako źródło informacji

Podstawowa rola hostessy to przekazywanie materiałów promocyjnych i udzielanie odpowiedzi na ewentualne pytania osób odwiedzających firmowe stoiska. W praktyce jednak to właśnie hości i hostessy są tymi, którzy pełnią nierzadko rolę ambasadorów marki czy wręcz sprzedawców. Osoby oglądające dany produkt zwykle chcą poznać więcej szczegółów czy danych technicznych i naturalnym jest, że pytają o to tych, którzy stoją najbliżej. Hostessa Kielce musi zatem posiadać podstawowy zasób informacji, aby nie zniechęcić swojego rozmówcy.

Bywa, że z czasem wiedza ta staje się bardzo szeroka i w ten sposób hostessa Kielce agencja pełni rolę kompetentnego i wiarygodnego brokera informacji. Z drugiej zaś strony, taki pracownik z punktu widzenia firmy jest bardzo cenny i to podwójnie. Po pierwsze dlatego, że bezpośrednio przyczynia się do budowania pozytywnych relacji i pozyskiwania klientów, po drugie zaś – to właśnie hości, hostessy, promotorzy są tymi, którzy o potrzebach i zachowaniu klientów wiedzą nierzadko najwięcej i to z pierwszej ręki. Jakie są niedoskonałości firmowej oferty? Czego brakuje w katalogu produktów? Jakie są największe wady świadczonych usług? Hostessa obsługująca branżowe wydarzenie wie to z pewnością najlepiej.

Korzyści płynące ze współpracy z hostessami są wielowymiarowe i cenne zarówno dla dużego przedsiębiorstwa jak i rodzinnej firmy. W dzisiejszych czasach postawienie na tę formę promocji jest niezwykle łatwe, zwłaszcza, że profesjonalna agencja hostess Kielce pomoże w dobraniu odpowiednich modelek, najlepiej pasujących do wydarzenia, które mają obsłużyć.

Oferujemy współpracę w takich miastach jak:

5/5

Zaufali nam