Agencja Hostess Wrocław - Essential Models

Dzięki współpracy z wieloma hostessami i modelkami jesteśmy w stanie idealnie dopasować ich wygląd i usposobienie do potrzeb każdej imprezy. Nasi profesjonaliści nie boją się wyzwań i z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Agencja Hostess i Modelek we Wrocławiu

Naszym głównym celem jest wykreowanie pozytywnego wizerunku Państwa marki. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Agencja hostess essential

Hostessy Wrocław – dlaczego warto w Twojej firmie?

Profesjonalna obsługa dobrze zorganizowanej imprezy to podstawa i dotyczy to nie tylko technicznej organizacji (na przykład podłączenia sprzętu czy rozstawienia mebli), ale także oprawy artystycznej i wizualnej. Pierwszym, co zobaczą goście odwiedzający dane wydarzenie, będą przedstawiciele firmy witający na wejściu. A ponieważ pierwsze wrażenie ma olbrzymie znaczenie, warto zadbać o to, by wywrzeć jak najlepsze. W tym celu idealnie sprawdzą się hostessy Wrocław, czyli osoby, które swoim wizerunkiem i zachowaniem stworzą pozytywny klimat od samego początku.

Hostessy na Targi i Akcje Promocyjne

Wybór hostess Wrocław – czym się kierować?

Są firmy, które z agencji modelek korzystają przy niemal wszystkich organizowanych przez siebie wydarzeniach. Z drugiej strony, wielu przedsiębiorców waha się czy taki rodzaj promocji będzie korzystny i czy przyniesie oczekiwany efekt. Czasem pojawiają się obawy czy hostessy będą pasować do wizerunku firmy czy rodzaju oferowanych przez nią produktów. Jak jest naprawdę? Jak wynika z wielu badań marketingowych, to właśnie hostessy spotykane przez klientów na targach czy branżowych wydarzeniach, mają duży wpływ na podejmowane decyzje zakupowe. I to niezależnie od branży.

Hostessa Wrocław bywa także wykorzystywana jako część strategii budowania lojalności marki. Dzieje się tak, gdyż niejednokrotnie to właśnie hostessy czy hości są pierwszymi przedstawicielami danej firmy, z którymi potencjalny klient ma kontakt. I nawet jeżeli firma nie zamierzała osiągać takiego celu, to właśnie modelki czy modele stają się ambasadorami danej marki. Są pierwszym źródłem podstawowych informacji o firmie i jej produktach, stąd też wybierając agencje hostess Wrocław, warto zwrócić szczególną uwagę na to, komu jako właściciele firmy, powierzymy takie zadanie. Częstym błędem jest bagatelizowanie roli, jaką osoby promujące produkt na targach i eventach, odgrywają w strategii marketingowej firmy. Jeśli hostessa jest niekompetentna lub nie posiada informacji, które umożliwiłyby jej opowiadanie na pytania ze strony potencjalnych klientów, wówczas cały efekt promocyjno-wizerunkowy zostanie zniweczony, a negatywne odczucie gościa zostanie przeniesione na całą firmę (tak zwany efekt aureoli).

Agencja Hostess i Hostów Essential Warszawa

Wrocław hostessa – jak wybrać tę najlepszą?

Czy jest zatem jakiś sposób, aby uniknąć takiej wpadki? Przy korzystaniu z zewnętrznej agencji hostess mamy ograniczoną możliwość szkolenia osoby, która będzie dla nas pracować. Jednak i tu nie stoimy na przegranej pozycji. Bywa, że host posiada już doświadczenie w marketingu lub pokrewnej branży i warto poświęcić choćby kilkadziesiąt minut na merytoryczną rozmowę, w której jasno określimy nasze oczekiwania co do sposobu prowadzenia interakcji z potencjalnymi klientami. Dobrze jest również przygotować wcześniej w formie drukowanej lub elektronicznej, krótkie kompendium wiedzy na temat firmy i jej produktów czy usług. Oczywiście tych, które promować ma wybrana przez nas osoba. Jeśli będzie to na przykład branża motoryzacyjna, a wynajem hostess Wrocław ma uatrakcyjnić wizualnie targi samochodowe, to osobom stojącym tuż przy samochodach, wystarczy podstawowa wiedza o gamie modelowej marki i znajomość cennika.

 Inaczej sprawa wygląda, w przypadku branżowych zamkniętych imprez, na których pojawiają się zwykle goście dobrze zorientowani w temacie i szukających konkretnych informacji – na przykład tylko o jednym produkcie danej firmy. Hostessa na stoisku przedsiębiorstwa musi zatem posiadać większą wiedzę o ofercie firmy, bądź też by wyposażona w dobrze przygotowane materiały w postaci prezentacji czy prospektów. Elokwentna i inteligentna hostessa ewentualne braki w znajomości oferty, będzie w stanie przykryć zręcznym przekierowaniem rozmówcy do treści folderu lub odesłać na konkretną stronę internetową.

Dziewczyny na targi samochodowe

Agencja hostess Wrocław czy szukanie na własną rękę?

Firmy poszukujące hostess, o konkretnych cechach, mające sprecyzowane wymagania, zwykle nie działają doraźnie, a współpracują z pośrednikami, dobrze znającymi realia tej branży. Wynajem hostess Wrocław przez agencję to zwykle wygodniejsze i bardziej efektywne rozwiązanie. W profesjonalnych firmach tego typu znajdziemy bazę twarzy, co pozwoli już wstępnie zawęzić krąg poszukiwań. Do tego doradcy firmy, pomogą w sprecyzowaniu naszych oczekiwań i podpowiedzą na przykład w kwestii liczby hostów i hostess w zależności od typu imprezy. Hostessa Wrocław agencja może współpracować z daną firmą jednorazowo jako okazjonalne wydarzenie, bądź też pełnić rolę cyklicznej ambasadorki, podczas kolejnych edycji danego wydarzenia. Zaletą w tym drugim przypadku będzie krótszy czas wdrażania się, znajomość marki i potencjalnie większa lojalność wobec niej.

Współcześnie hostessy są nieodłącznym elementem większości komercyjnych wydarzeń. Ich brak na jakimkolwiek evencie byłby z pewnością niezwłocznie zauważony przez gości i kontrahentów. Liczba hostów i hostess, ich dobór i ubiór – to wszystko tworzy jeden z elementów, składających się na wizerunek firmy.

Oferujemy współpracę w takich miastach jak:

5/5

Zaufali nam