Agencja Hostess Łódź - Essential Models

Nasi profesjonaliści są gotowi na wyzwania i zawsze dążą do tego, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki naszej pomocy możecie Państwo stworzyć pozytywny wizerunek swojej marki.

Agencja Hostess i Modelek w Łodzi

Zapraszamy do współpracy
Agencja hostess essential

Agencje hostess Łódź – nowa jakość marketingu

Przedsiębiorstwa coraz częściej sięgają po pomoc hostess Łódź. Takie agencje fotomodelingowe zapewniają profesjonalne wsparcie w zakresie promowania różnego rodzaju produktów – od artykułów spożywczych, przez ubrania, kosmetyki, aż do wielkich maszyn czy samochodów. Niezależnie od tematyki – modele i modelki wpisują się w nowe normy i standardy przedstawiania marki na arenie krajowej oraz międzynarodowej. W dzisiejszych czasach posiadanie współpracy na linii przedsiębiorstwo – agencja hostess Łódź stanowi o prestiżu firmy i jej poważnym podejściu do świadomej strategii marketingowej. Takie postępowanie się po prostu sprawdza i przynosi odpowiednie efekty. Dlaczego więc z tego nie skorzystać?

Hostessy na Targi i Akcje Promocyjne

Hostessa Łódź agencja – typowe współprace

Od wielu lat widok hostessy nie dziwi na przykład na targach – niezależnie od ich tematyki. Modele i modelki od zawsze wspierali wystawców targowych, rozdając firmowe ulotki i udzielając podstawowych informacji zainteresowanym gościom. Nie miało znaczenia czy targi dotyczą sprzedaży lokalnych kiełbas i serów czy najnowszych modeli sportowych aut. Co ciekawe, dużo rzadziej na targach pojawiali się mężczyźni modele – zwani profesjonalnie hostami. Dlaczego? Zwykło się uważać, że wystąpienia targowe to miejsce dla biznesmenów – mężczyzn, którzy kierują firmami, biorą udział w transakcjach biznesowych i podejmują kluczowe decyzje dla firm.

Dziś ta sytuacja się zmienia – na czele przedsiębiorstw częściej zasiadają kobiety. To one zajmują miejsca w zarządach, podejmują decyzje i formułują strategie marketingowe. Tym samym coraz częściej biorą udział w targach reprezentując swoje firmy. One również, zgodnie z tradycją zatrudniają najczęściej hostessy – modelki. Trend ten jednak zaczyna się dosyć dynamicznie zmieniać i na tego typu imprezach zaczynają pojawiać się również hości. Zauważa się ich obecność głównie w przypadku promowania produktów, przy zakupie których ekstremalnie ważna jest wiarygodność informatora, na przykład w dziedzinie elektroniki. Badania wskazują na to, że mężczyzna opowiadający o specyfikacji sprzętów jest bardziej wiarygodny niż kobieta, co wpływa na decyzje zakupowe. Ta tendencja z pewnością będzie się zmieniać na korzyść kobiet, jednakże na ten moment tak to właśnie wygląda.

Agencja Hostess i Hostów Essential Warszawa

Imprezy plenerowe – Łódź hostessa

Eventy na wolnym powietrzu to kolejne miejsce, w którym zwykliśmy oglądać hostessy, pomagające w promocji marek. Niezależnie od tego czy wydarzeniem jest zamknięta impreza firmowa, miejski maraton czy festyn rodzinny – w plenerze spotkamy modelki rozdające dzieciom baloniki, a rodzicom kolorowe ulotki. Tu również trudniej jest zobaczyć w tej roli mężczyznę, chyba, że wydarzenie jest typowo sportowe. Najczęściej jest tak, że kobiety stanowią ozdobę takiego eventu, a mężczyźni modele – udzielają merytorycznych informacji. Stereotypowe postrzeganie roli kobiety i mężczyzny w społeczeństwie ma swoje pokłosie w decyzjach marketingowych firm, utrwalając tym samym niekorzystne wzorce. Cieszy jednak fakt, że sytuacja dynamicznie zmienia się również w tym sektorze. Zatrudnienie hostess Łódź równoważy się z coraz śmielszym zatrudnianiem hostów.

Akcje w galeriach handlowych

Okres przedświąteczny jest chyba typowym przykładem popularności, jaką cieszy się wynajem hostess Łódź. Niemalże w każdym sklepie (a już zwłaszcza w dużych marketach) spotkamy modelki oferujące degustacje różnorodnych produktów spożywczych. Mężczyzn hostów spotkamy przed wejściem do siłowni, gdzie zostaniemy zaproszeni do przetestowania najnowszych maszyn do ćwiczeń. Modelki pojawiają się również często przy obiektach skierowanych do dzieci – salach zabaw czy parkach rozrywki. Wszędzie tam, gdzie można zainteresować produktem zwiedzających galerie gości, firmy kierują ludzi mogących udzielić podstawowych informacji na temat marki i tym samym zachęcić ich do kupna.

hostessa-na-targach-samochodowych

Agencje hostess Łódź poszukują pozytywnych ludzi

Wbrew pozorom wygląd przyszłej hostessy czy hosta nie jest najważniejszy. Kluczową rolę odgrywa umiejętność komunikacji w różnych językach, a także otwartość w kontaktach międzyludzkich. Celem firmy wynajmującej modelkę jest dotarcie do potencjalnego klienta i sprawienie, że zapamięta on pozytywnie markę lub nawet zdecyduje się od razu na zakup produktu. Przyjemne otoczenie i miłe hostessy bez zwątpienia mają realny wpływ na decyzje zakupowe klientów. Zostało to wielokrotnie udowodnione i poparte badaniami naukowymi. Dlatego coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na współpracę z agencjami fotomodelingowymi, a Łódź hostessa zyskuje na popularności.

Co do wyglądu modelek, a także modeli – znaczenie ma tu z pewnością odpowiedni wzrost i preferowana sylwetka, a także stan włosów, dłoni i uzębienia. To kwestie, na które ludzie zwracają uwagę (często podświadomie) podczas pierwszego kontaktu. Jeżeli widzimy osobę, która nam się podoba, jest schludna, ładna i zadbana – automatycznie przenosimy ciepłe skojarzenia na markę, o której mówi. Nazywa się to w nauce o marketingu „efektem aureoli” czyli przeniesienia skojarzeń z jednej osoby na drugą lub z osoby na produkt.

Oferujemy współpracę w takich miastach jak:

5/5

Zaufali nam