Agencja Hostess Lublin - Essential Models

Nasi pracownicy reprezentują promowaną markę swoją urodą, kulturą osobistą oraz umiejętnością szybkiego odnajdywania się w nowych sytuacjach. Dzięki szerokiej ofercie usług, jaką oferujemy, jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Agencja Hostess i Modelek w Lublinie

W naszej ofercie znajduje się wynajem hostess, hostów, animatorów, konferansjerów, tancerzy, fordanserek, a także osób do obsługi technicznej imprez. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i do współpracy z Essential models.
Agencja hostess essential

Wynajem hostess Lublin

Wykorzystanie hostess Lublin w strategiach marketingowych różnej wielkości firm i przedsiębiorstw staje się coraz popularniejsze. Kiedyś rozwiązanie to kojarzyło się wyłącznie z międzynarodowymi korporacjami wystawiającymi stoiska na targach. Dziś zarówno współpraca z agencjami fotomodelek jak i uczestnictwo w dużych eventach jest normą niezależnie od wielkości firmy oraz rodzaju promowanego produktu. To rozwiązanie przynosi pozytywne efekty w postaci zwiększonej sprzedaży czy lepszej rozpoznawalności marki.

Hostessy na Targi i Akcje Promocyjne

„Jak Cię widzą, tak Cię piszą” – hostessa Lublin agencja

Nie jest żadną nowością fakt, że w obecności ładnych, sympatycznych i miłych osób klienci podejmują inne decyzje zakupowe, niż w przypadku, gdy takiego otoczenia nie mają. Hostessy Lublin są zatrudniane nie tylko do tego, by być ozdobą konkretnego wydarzenia typu targi, kongresy czy imprezy plenerowe, ale również po to, by udzielić potencjalnym klientom najważniejszych informacji na temat firmy. Mają zachęcić potencjalnych użytkowników do zakupienia produktów, a jeśli to nie jest możliwe to chociaż do zapoznania się i zapamiętania marki, z którą mają do czynienia. Takie działania mają charakter manipulacyjny i reklamowy, który działa na poziomie podświadomości i w przyszłości może przynieść efekt w postaci zakupu produktu.

Ważne jest pierwsze wrażenie w kontakcie z hostessą czy hostem. Klient chętnie będzie rozmawiał z ładną, miłą i poprawnie wysławiającą się osobą, która próbuje przekazać w ciekawy sposób krótkie informacje na temat marki. To dlatego kluczowe jest sensowne zagajenie rozmowy, utrzymanie kontaktu i odpowiedź na nurtujące pytania. Hostessa Lublin nie powinna być narzucająca ani męcząca, bo jej działania przyniosą odwrotny skutek.

Agencja Hostess i Hostów Essential Warszawa

Jak powinna wyglądać Lublin hostessa?

Jeżeli chodzi o wygląd to preferowana jest od zawsze szczupła sylwetka i wzrost minimum metr siedemdziesiąt. Choć zauważa się odstępstwa od tej zasady.

Agencje fotomodelek coraz częściej decydują się do nawiązania współpracy przy kampaniach z różnie wyglądającymi paniami, ze względu na potępianie tak zwanego body shamingu, z którym zmaga się obecnie większość nastolatków. Dojrzewająca młodzież, otoczona idealnie wyglądającymi w reklamach modelkami, popada w kompleksy prowadzące do depresji i innych poważnych chorób psychicznych. Media społecznościowe kultywujące ideę piękna i perfekcji pogłębiają problemy młodych ludzi, którzy coraz częściej nie akceptują swojego ciała i zapominają, że to co widoczne w telewizji czy internecie nie zawsze jest prawdziwe.

W odpowiedzi na to negatywne zjawisko często agencje hostess Lublin stawiają na współpracę z modelkami plus size czy paniami, wyglądającymi inaczej niż dotychczasowy, wspomniany już stereotyp szczupłej i wysokiej hostessy. Takie działania jednak częściej dotyczą kampanii lub produktów, które widujemy w sklepach, niż na wydarzeniach typu targi, kongresy czy imprezy zamknięte.

Oferujemy współpracę w takich miastach jak:

hostessa-na-targach-samochodowych

Agencje hostess Lublin – jaka powinna być modelka?

Pożądane cechy u hostessy to przede wszystkim komunikatywność, uśmiech i pozytywne nastawienie. Ludzie lubią otaczać się wesołymi osobami, zwracają na nie uwagę i chcą przebywać w ich towarzystwie. Umiejętność „bycia w dobrym humorze na zawołanie” jest ceniona w środowisku modeli i modelek. Ważna jest również elastyczność w działaniu oraz umiejętność pracy pod presją stresu i czasu.

Agencja hostess Lublin zatrudniając modelki sprawdza również czy dana kandydatka na hostessę potrafi posługiwać się językami obcymi, wymaganymi na przykład na międzynarodowych targach. Hostessy Lublin powinny mieć nienaganną kulturę osobistą, bogate słownictwo i ciekawy sposób opowiadania. Często podczas zlecenia promowania danej firmy na konkretnym wydarzeniu, modelka musi opanować zakres podstawowej wiedzy na temat przedsiębiorstwa oraz produktu, by móc swobodnie rozmawiać o tym z potencjalnymi klientami.

Praca hostessy wcale nie jest tak łatwa i przyjemna jak może się to wydawać. Nie polega wyłącznie na ładnym wyglądaniu i uśmiechaniu się przez cały dzień (co byłoby też wcale nie łatwym zadaniem). Profesjonalna modelka potrafi pomóc firmie w wykonywaniu zaplanowanych działań marketingowych, angażując w to wszystkie swoje zasoby.

Bank twarzy – agencje modelek

Warto podkreślić, że duże agencje fotomodelingowe posiadają w swojej ofercie tak zwany bank twarzy, czyli zestawienie zdjęć wszystkich swoich modelek. Jest to ważne, ponieważ często promocja danego produktu czy marki jest związana z koniecznością zatrudnienia hostess o konkretnym wyglądzie, pasującym do zamysłu strategii marketingowej. Klient może przeczytać w profilu takiej modelki, jakie są jej mocne strony i na przykład jakie zna języki obce. Wygoda korzystania z banku twarzy sprawdza się zarówno w przypadku klientów jak i agencji, która nie musi udzielać podstawowych informacji zainteresowanym współpracą firmom. Wiele osób jednak oburza się na taką formę przedstawiania usług hostess. Zarzuca się tej formie porównywanie kobiet do przedmiotów i opisywanie ich jak produktów, które klient może zakupić. O ile jednak na taka formę przedstawienia zgadzają się same modelki jak i ich agencje hostess Lublin– nie powinno być to problemem.

5/5

Zaufali nam