NASZE TWARZE

Dysponujemy bogatą bazą twarzy. Dla naszej agencji pracują hostessy i hości o różnorodnych typach urody. Mają odmienne usposobienie i umiejętności, które czynią je wyjątkowymi. Współpracujemy również z modelkami i modelami o egzotycznym typie urody. To pozwala nam dopasować ich do charakteru Państwa marki i kampanii.

Nasze hostessy i hości wyróżniają się nie tylko swoją urodą, wdziękiem i aparycją, ale też wysoką kulturą osobistą. Są to osoby uprzejme, otwarte i posiadające łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Modelki i modele dzięki doświadczeniu mają umiejętność odnajdywania się w nowych sytuacjach. Wiedzą, co zrobić, aby zagwarantować jak najlepszy odbiór Państwa firmy, przeprowadzić w sposób profesjonalny cały event.

Doświadczenie zdobywają dzięki zaufaniu, jakim obdarzają naszą agencję hostess i modelek klienci. Dotychczas mieliśmy przyjemność pomóc w promocji m.in. takich firm jak mBank, Volkswagen, PSE, PKO BP, PZU, Orlen i wielu innych.

Hości i hostessy stają się Państwa wizytówką podczas ważnych targów, bankietów i akcji promocyjnych. Właśnie dlatego tak ważne jest dla nas, by cechowała ich nie tylko uroda, ale też solidność i punktualność.

Hostessy i hości zgłaszają się do nas za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie. Dzięki niemu wyłaniamy najlepszych z nich. To oni stają się zarówno naszą, jak i Państwa reklamą. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć naszych modelek i modeli.

Oceń Nas