Casting

Casting

Agencja hostess i modelek z Warszawy Essential Models szuka osób uśmiechniętych, komunikatywnych, pełnych pozytywnej energii oraz doświadczonych. W naszej agencji hostess zatrudniamy modeli i modelki o różnorodnym typie urody, a to co dla nas najważniejsze, to solidność oraz wysoka kultura osobista. Ponadto świadczymy usługi na terenie całego kraju oraz za granicą, współpracujemy z najważniejszymi agencjami reklamowymi, co może umożliwić Ci rozwój zawodowy.

Widzisz się w roli osoby pracującej na eventach, takich jak targi, bankiety, akcje promocyjne? Chcesz dołączyć do naszej agencji hostess i modelek? Lubisz pracę z ludźmi? Zapewniamy udział w akacjach promocyjnych prestiżowych marek, jak np. mBank, Volkswagen czy Orlen. Chętnie przyjmujemy hostessy i hostów sprawnie posługujących się językami obcymi, którzy mogą uczestniczyć w międzynarodowych eventach oraz kampaniach reklamowych.

Jeśli chcesz pracować jako model/modelka w naszej agencji hostess w Warszawie, to wyślij zgłoszeniowy e-mail na adres biuro@essentialmodels.pl.

Jeżeli będziemy zainteresowani współpracą, poinformujemy Cię o tym drogą mailową oraz zaprosimy na casting do siedziby agencji hostess i modelek Essential Models.

5/5