Hostessy na targi, imprezy, konferencje… Na jakie wydarzenia warto wynająć hostessę?

Hostessy na targi, imprezy, konferencje… Na jakie wydarzenia warto wynająć hostessę?

Uczestniczenie w różnego typu eventach jest ważne dla każdego przedsiębiorstwa. Jednak nie zawsze jest możliwość wzięcia aktywnego udziału w wydarzeniu przez kierownictwo czy nawet szeregowych pracowników. Właśnie dlatego warto rozważyć wynajęcie hostess i hostów. Podpowiadamy, kiedy jest to najlepszym rozwiązaniem.

 

 

Budowa pozytywnego wizerunku marki

Pozytywny wizerunek marki jest istotny nie tylko dla przedsiębiorstw zajmujących się handlem i usługami, ale i działających w innych branżach. Właśnie dlatego tak ważne jest, by zabiegać o niego na każdym kroku. Nie tylko działalnością, ale i promocją firmy na zewnątrz. Co pomoże zadbać o wizerunek firmy i reklamę? Udział w ważnych eventach, a także ich organizacja. Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku warto rozważyć skorzystanie z usług agencji hostess.

Dlaczego warto wynająć hostessy na targi branżowe?

Z punktu widzenia kreowania wizerunku marki i dbania o jej reklamę na zewnątrz, a także zaistnienia wśród branżowych firm i konkurencji, istotne jest branie udziału w targach. Niestety jest to dość absorbujące działanie, wiążące się z koniecznością wyjazdów, poświęcania dużej ilości czasu podczas eventów. Nie zawsze możemy więc sobie pozwolić na aktywny udział w tego typu imprezach. Szkoda, ponieważ jest to duża strata.

Właśnie dlatego warto wynająć hostessy na targi. To one będą delegacją. Dzisiaj hostessy i hości to nie tylko osoby, które mają ładne buzie i sylwetki, a ich zadanie ogranicza się do uśmiechania się i rozdawania ulotek. Osoby pracujące dla naszej agencji hostess i modelek są rzetelne i odpowiedzialne, dzięki czemu po odpowiednim przygotowaniu mogą reprezentować firmę przed kontrahentami i klientami.

Cechy, które posiadają hostessy i hości, takie jak otwartość na innych, pewność siebie, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność szybkiego odnajdowania się w nowych sytuacjach i wysoka kultura osobista sprawiają, że znacznie łatwiej jest im nawiązać kontakt z klientem lub kontrahentem niż pracownikowi firmy, który oczywiście ma większą wiedzę na temat przedsiębiorstwa, ale nie czuje się pewnie na tego typu imprezach.

Hostessy na targach są „pierwszą linią frontu”. To one zachęcają odwiedzających do podejścia do stoiska firmy. Często widoczne stają się przez właściwy ubiór. Nie ma co ukrywać, że ich atrakcyjny wygląd również ma znaczenie. Na targach prezentuje się wielu wystawców. Gdy firma wyróżnia się czymś, na przykład przy stoisku znajdują się hostessy, wtedy można uzyskać wyższą skuteczność niż konkurencja.

 

Hostessy na targach samochodowych

Nie ma co ukrywać, że w męskim świecie motoryzacja odgrywa ogromną rolę, ale atrakcyjne kobiety działają na nich jak magnes. Wystawcy o tym doskonale wiedzą. Właśnie dlatego piękne, zmysłowo ubrane kobiety to nieodłączny element wszystkich targów samochodowych. Uśmiechnięte panie zachęcają do oglądania pojazdów. Nasze hostessy nie tylko przyciągają spojrzenia, ale też zajmują się przekazywaniem informacji na temat modelu pojazdu. Dzięki temu wpływają pozytywnie na wizerunek marki. Oczywiście z pomocy hostess na targach motoryzacyjnych skorzystać powinni nie tylko wystawcy, ale i organizatorzy. Pomagają w przeprowadzeniu całego eventu. Hostessy i hości z naszej agencji reprezentowali m.in. markę Volkswagen.

 

hostessy przy samochodzie

 

Udział hostess w konferencjach

Jeśli firma organizuje konferencję, to do jej obsługi powinna zatrudnić wykwalifikowane osoby. To świadczy o prestiżu firmy, a także o trosce o uczestników. Hostessy na konferencjach dbają o to, by wszystko przebiegło tak, jak należy. Przede wszystkim są bardziej charakterystyczne niż organizatorzy. To one dzięki wysokiej kulturze osobistej, umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów i rozpoznawania potrzeb klientów, są w stanie pełnić niejako funkcję informacji. Do ich zadań bardzo często należy witanie gości, wskazywanie im miejsc, informowanie o przebiegu eventu. Co więcej, hostessy i hości na konferencjach dzięki doświadczeniu, są w stanie zwrócić uwagę na zdezorientowane osoby i taktownie zapytać, w czym mogą pomóc. Dzięki temu uczestnicy czują się „zaopiekowani”. To przekłada się na pozytywny odbiór organizatora konferencji, który zadbał nie tylko o miejsce, ale i zapewnił fachową obsługę.

 

Hostessy na eventy

Oczywiście hostessy na wynajem, hości są niezbędni nie tylko podczas targów, w tym motoryzacyjnych i na konferencjach, ale i na wielu innych imprezach. To reprezentanci marki podczas dużych eventów, takich jak koncerty plenerowe, dni miast, imprezy sportowe. Podczas tego typu wydarzeń, doskonale sprawdzają się hostessy, które rozdają ulotki, gratisy, zachęcają do podejścia do stoiska marki, wzięcia udziału w konkursie itp. W ten sposób budują pozytywny wizerunek marki, reklamują ją. Nasza agencja hostess reprezentowała w ten sposób firmy takie jak Orlen, Warka, Tymbark, Desperados, Pampers, Heineken.

 

hostessy i hości na evencie

 

Wynajem hostess na imprezy firmowe

Hosstesy Warszawa  i hości pomagają w organizacji imprez firmowych, takich jak jubileusze, bale, coroczne spotkania dużych przedsiębiorstw. Zajmują się całą oprawą. Witają gości, nawigują ich, służą pomocą, wręczają upominki, nagrody. Pomagają w organizacji oprawy artystycznej wydarzenia.

 

Jak widać, jest wiele imprez, podczas których warto skorzystać z pomocy hostess i hostów. Tworzą wizerunek firmy na targach, konferencjach, dużych imprezach i spotkaniach firmowych. Pomagają w zadbaniu o właściwy ich przebieg, promują marki lub są ich reprezentacją.

5/5